Nasi partnerzy

POZNAJ NASZĄ DRUŻYNĘ

AJDO Pharma jest dystrybutorem polskich i zagranicznych produktów weterynaryjnych takich marek jak Traumapet Ag , Roboran-UNIVT , MojaMarkaVet.
Naszym nadrzędnym celem jest wychodzenie na przeciw potrzebom klientów poprzez dostarczanie im produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach.

Nasi partnerzy-Nasza drużyna

traumapet produkty optimized

Czeska firma NanoComlex

producent Linii produktów TraumaPet Ag zawierających NanoSrebro. Wysoka jakość i zaawansowana technologia.

mojamarkavet optimized

Moja Marka Vet

producent Linii produktów zawierających Ekotina . Jako jedyne na rynku Polskim.

UNIVIT 1

Czeska firma Univit

Producent min. Linii produktów Roboran.
Całą produkcję firmy zapewnia system jakości ISO 9001, który firma wdrożyła w 2001 roku, kiedy uzyskała certyfikat TUV International.

ajdo pharma

Ajdo Pharma

Generalny Dystrybutor na Polskę produktów Firmy Univit , linii produktów TraumaPet Ag oraz produktów z linii MojaMarkaVet

Firma NanoComplex producent Linii TraumaPet ag

TRAUMAPET AG Co to jest TraumaPet® Ag

  Projekt TraumaPet® Ag powstał w wyniku grantu badawczego Ministerstwa Przemysłu i Handlu Republiki Czeskiej FR-TI2 / 205 – Badania i rozwój urządzeń medycznych opartych na nanotechnologii.   Ten grant wykazał skuteczność nanosrebra wraz z działaniem przeciwzapalnym i promocją gojenia. Ze względu na rosnącą oporność patogenów na antybiotyki, produkty te są bardzo skuteczne i udowodniły swoją skuteczność w prawie trzech latach stosowania przez lekarzy weterynarii i stosowania na Uniwersytecie Weterynarii i Farmakologii w Brnie, z którą Firma NanoComplex ściśle  współpracuje przy opracowywaniu nowych produktów. Producent produktów NanoComplex sro
  zajmuje się badaniami stosowanymi w dziedzinie nowoczesnych technologii, ich przełożeniem na praktykę oraz komercyjnym wykorzystaniem nanotechnologii. Z biegiem czasu, zdobywając wiedzę i doświadczenie, firma stała się poszukiwanym partnerem nie tylko do współpracy w zakresie badań i rozwoju, ale także transferu nowej wiedzy do zastosowań praktycznych.Produkty z linii TraumaPet Ag działają również dobrze na niegojące się rany, ale ważne jest przestrzeganie przepisanej procedury aplikacji, zwłaszcza TraumaPet® Gel Ag , który jest wysoce skuteczny w obecnym trendzie tzw. gojenia na mokro. Sprzedajemy produkty nie tylko na naszym rynku, ale również eksportujemy je do wielu krajów Europy.
    

Univit producent produktów z linii ROBORAN

UNIVIT 1

  Firma Univit sro jest czysto czeską firmą prywatną założoną w 1992 roku. Od początku swojej działalności firma kontynuuje tradycję produkcji leków weterynaryjnych firmy Farmakon, której początki sięgają 1965 roku, kiedy to firma wprowadziła pierwsze produkty na rynek weterynaryjny.

Farmakon w bardzo krótkim czasie zdobył dominującą pozycję na rynku antybiotyków weterynaryjnych dla zwierząt gospodarskich i jednocześnie rozpoczął produkcję premiksów witaminowo-witaminowo-mineralnych oraz pasz uzupełniających. Jednocześnie wprowadzono produkcję małych opakowań pasz uzupełniających dla hodowców małych i domowych zwierząt pod już ugruntowanymi markami Roboran i Konvit.

  W 1992 roku Univit przejął wszystkie działania pionu weterynaryjnego firmy  Farmakon i rozpoczął opracowywanie własnych produktów weterynaryjnych. W obszarze leków weterynaryjnych była to głównie rejestracja preparatu antybiotykowego Rupin Special dla karpi, który do tej pory ma dominującą pozycję na rynku, czy UNI Amoxicillin, nowoczesnego antybiotyku o szerokim spektrum działania dla dużych ferm trzody chlewnej i drobiu.

  W dziedzinie pasz firma stopniowo wyspecjalizowała się głównie w produkcji pasz uzupełniających dla bydła pod marką UNIDOP, a ostatnio również w rozwijającym się rynku pasz uzupełniających dla koni pod marką HIPPOVIT. Dla naszych klientów firma posiada silne zaplecze wysokiej jakości ekspertów żywieniowych, którzy są gotowi zoptymalizować wykorzystanie naszych produktów w określonych warunkach klienta. Doświadczenie naszych ekspertów pozwoli rolnikom na maksymalne wykorzystanie naszych produktów w żywieniu zwierząt gospodarskich.

 Od samego początku firma Univit zwracała uwagę na zapewnienie maksymalnej jakości swoich produktów. Z tego powodu maksymalna inwestycja została skierowana na kontrolę jakości. Niezależne laboratorium firmy jest obecnie wyposażone w nowoczesną technologię do kontroli całej produkcji, w tym chromatograf cieczowy. Obecnie badamy możliwości wykorzystania technologii NIR do kontroli produkcji pasz przy pomocy dotacji z Unii Europejskiej, w której uczestniczymy wspólnie z innymi czysto prywatnymi czeskimi firmami oraz nadzorującym Centralnym Instytutem Inspekcji Rolniczej w Brnie.

  Całą produkcję firmy zapewnia system jakości ISO 9001, który firma wdrożyła w 2001 roku, kiedy uzyskała certyfikat TUV International. Do produkcji leków weterynaryjnych firma wdrożyła system „dobrej praktyki produkcyjnej” oraz posiada zezwolenie na produkcję masowych leków i pasz leczniczych. Spółka posiada również rejestrację na dystrybucję leków weterynaryjnych. Firma zajmuje się również produkcją pasz ekologicznych, co jest szczególnie doceniane przez nowo powstające gospodarstwa ekologiczne, które starają się produkować bezpieczną żywność. Na tę działalność uzyskaliśmy certyfikat stowarzyszenia EKO.

Zrób karierę w branży weterynaryjnej