Roboran MSM dla psów

msm

MSM dla psów

Roboran MSM dla psów to tabletkowany metylosulfonylometan, substancja pochodzenia roślinnego, która podobnie jak niektóre aminokwasy służy jako źródło organicznie związanej siarki w organizmie. MSM dla psów  poprawia mobilność u starszych psów i przedłuża ich aktywne życie. Utrzymuje skórę, sierść i pazury w dobrym stanie. Ma pozytywny wpływ na alergie na kurz, pyłki i pleśń. Wspomaga wykorzystanie witamin z pożywienia i suplementów diety.

MSM dla psów  w przeciwieństwie do niesteroidowych leków przeciwzapalnych, długotrwale podawane jest bezpieczne dla układu pokarmowego i innych narządów psa. Podczas podawania MSM konieczne jest dostosowanie aktywności fizycznej psa tak, aby była proporcjonalna do aktualnego stanu jego układu mięśniowo-szkieletowego.

MSM dla psów zwiększa przepływ krwi do narządów, zmniejsza skurcze mięśni, chroni organizm przed wolnymi rodnikami. Łagodzi trudności spowodowane procesami zwyrodnieniowymi tkanki łącznej, które powodują bóle mięśniowo-szkieletowe. Duży efekt MSM objawia się w stanach pourazowych narządu ruchu oraz po dużym wysiłku fizycznym, kiedy pobudza proces gojenia uszkodzonych tkanek i przyspiesza regenerację. Zmniejsza produkcję mediatorów stanu zapalnego, zwłaszcza interleukiny-1, poprawia kondycję fizyczną, wzmacnia ścięgna, chroni obciążone stawy i poprawia ich funkcjonowanie

Roboran MSM dla psów

skład :

1 tabletka zawiera:

500 mg Metylosulfonylometan

opakowanie :

100 tabletek

dawkowanie:

 1 tabletka na 10 -15 kg masy ciała

MSM dla psów

wskazania :

*w stanach po urazowych narządu ruchu, mięśni, ścięgien i tkanek miękkich

*w bólach mięśniowo-szkieletowych 

*zmniejsza skurcze mięśni  

*ochrona przed stresem oksydacyjnym 

*pobudza procesy gojenia uszkodzonych tkanek i przyspiesza ich regenerację

* poprawa kondycji fizycznej

* wspomaga w znoszeniu objawów alergii